HAKKIMIZDA

Türkiye’nin Önde Gelen Promosyonel Tekstil Üreticilerinden Biri

Promosyon alanında büyümesini sürdüren May Atkı, başta Almanya, Fransa ve Amerika olmak üzere çeşitli ülkelerdeki önemli promosyon ve spor giyim fuarlarına katılmaktadır. İş güvenliği ve kalite standartları konusunda titiz bir çalışma yürüten firma, 2018 senesinde SEDEX R belgesi ile ve 2020 senesinde DIN EN ISO 140001:2015, ISO 450001:2018 ve DIN EN ISO 9001:2015 sertifikaları ile yaptığı işte en iyilerden olduğunu tüm dünyaya belgeleme fırsatı bulmuştur.

Düşük adetli siparişlerin yanında yüksek adetli siparişleri de üretme kapasitesine sahip altyapımızla müşterilerimize yıllardır en iyi hizmeti sunuyoruz.

Çorapta; yıllık 15 milyon çift,
Tek taraflı dokuma atkıda; yıllık 2 milyon adet,
Çift taraflı dokuma atkıda; yıllık 1,5 milyon adet,
Örme (triko) atkıda; yıllık 3 milyon adet,
Berede; yıllık 5 milyon adet,
Kıyafetlerde; yıllık 5 milyon adet,
Etikette; yıllık 20 milyon adet
Armada; yıllık 10 milyon adet, üretim kapasitesine sahibiz.

Kalite Politikamız

Kuruluşundan beri müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmayı prensip edinen firmamız, müşteri temelli hizmet politikası ile sürekli inovasyonlardan geçmektedir. Hedeflerimizden biri dünya standartlarında üretim yapmaktır. Kullandığımız malzemelerin hepsi ISO 9001 sertifikasına sahiptir. Ana hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. Yönetim sistemimiz tasarımdan geliştirme, tedarik ve üretime kadar bütün işlemleri optimize etmeyi hedeflemektedir.

SERTİFİKALARIMIZ

MEMNUN MARKALAR