Mayatkı - Lisanslı Atkı Üreticisi

1990 yılından bu yana sektörde muhtelif şirketlerle var olan MAY Atkının kuruluşu 1997 yılına dayanmaktadır. Son teknoloji makinalarla etiket üretmekte olan tesislerimizle ulusal pazarda ciddi bir yer edindik. 2005 yılında MAY ATKI markasını tescil ettirerek bu marka adı altında atkı üretimine geçtik. 2010 yılında Türkiye marka tescili ve 2014 yılında dünya marka tescilini aldık. 2010 yılından itibaren ise Türkiye’deki 5 büyük spor kulübünün lisanslarını almış olarak perakende pazarında lisanslı atkı satmaktayız. Bu arada 2010 yılından itibaren yurtdışı pazara yöneldik. Bu çerçevede halihazırda Avrupa, Ortadoğu, Amerika pazarında dünyanın muhtelif yerlerine atkı, spor giyim ürünleri ve promosyon ürünleri ihracatı yapmaktayız. Yurtdışındaki büyük spor kulüpleri,  markalar ve spor organizasyonlarının lisanslı atkı üreticisiyiz. İstanbul’daki üretim tesislerimizle dünyanın atkısını dünyanın her yerine ihraç etmekteyiz.

Kalite Politikamız

Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en kaliteli ürünleri sunma prensibi ile hareket eden firmamız Müşteri odaklı hizmet politikası ile tekstil sektöründe sürekli yeniliklere imza atmaktadır. Kalite anlayışımızda koyduğumuz hedef “ülke standartlarında üretim yapmak” ile sınırlı değildir, bizim hedefimiz “dünya standartlarında üretim yapmaktır”. Kullanığımız tüm materyallerimizin ISO 9001 belgesi mevcuttur. Müşteri talepleri ile başlayan, tasarım & geliştirme, satın alma ve üretimden, sevkıyata kadar tüm süreç ve alt süreçleri optimize etmeyi hedefleyen bir yönetim sistemi uygulayarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Günümüz koşullarında yaşanan hızlı değişim sürecinde kuruluşların ayakta kalabilmesi, sürekli gelişme anlayışıyla birlikte ürün ve hizmet süreçlerini iyileştirmesi, geliştirmesi, gerektiğinde yenilerini sunmasına, değişimin önüne geçebilecek şekilde fark yaratmasına bağlıdır. Dolayısıyla sürekli gelişim için geliştirilebilir yetkinlikleri belirlemenin önemi açıktır. May Atkı denenmemişleri deneme cesaretinde bulunma ve denenmişlerden aldığı dersle konumunu sürekli iyileştirmekte ve geliştirmektedir. Hedefimiz önümüzdeki yıllarda istikrarlı bir şekilde büyüyerek Türkiye’nin dünya tekstil sektöründeki gelişmesine katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerin her türlü ihtiyaçlarına etkin çözümler üretmeyi prensip edinmiş MAY ATKI, sahip olduğu değerler ve güçlü imajıyla tekstil sektöründe Türkiye’nin öncü kuruluşu olmaktan gurur duymaktadır. Uzman kadrosu ile hizmet vermekte olan MAY ATKI, kaliteye verdiği önem ve müşteri memnuniyetinin her şeyden önce geldiğine duyduğu inançla her zaman daha iyi hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Bazı Referanslarımız